POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. Szanując Twoje prawa oraz respektując należycie ochronę danych osobowych zobowiązujemy się do zachowania bezpieczeństwa i poufności pozyskanych danych osobowych. Wszyscy pracownicy zostali odpowiednio przeszkoleni w zakresie przetwarzania danych osobowych.

 

2. Administratorem Danych Osobowych jest: P.H.U. Piotr Kuciak Kompleks wypoczynkowy Pomerania ul. Asnyka 17, 05-800 Pruszków, telefon i adres e-mail: +48 604132130 rewalskie@bungalowy.pl,  NIP: 9511875974

 

3. na Naszej stronie www.bungalowy.pl  zbieramy następujące dane osobowe:

 

  • Imię i nazwisko – podczas składania Zamówienia będziesz proszony o podanie swojego imienia i nazwiska, aby móc wysłać Tobie potwierdzenie zamówienia oraz możliwości kontaktu z Tobą.
  • Adres zamieszkania 
  • Nr telefonu 
  • Adres email – poprzez email wysyłamy potwierdzenie Zamówienia,oraz kontaktujemy się z tobą
  • Adres – informacje wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie takie jak adres IP (oraz inne informacje zawarte w logach systemowych) wykorzystywane są przez administratora strony w celach technicznych. Adresy IP mogą też być wykorzystywane w celach statystycznych – do zbierania ogólnych informacji demograficznych (np. o regionie, z którego następuje połączenie).
  • Cookies – nasza Strona  internetowa wykorzystuje technologię Cookies 

4. Każdy Użytkownik naszej Strony internetowej ma możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą korzystać z naszych usług i udostępniać informacje o sobie. Jeżeli z jakiś względów nie życzysz sobie pozostawienia swoich danych osobowych to masz prawo do ich usunięcia lub nie korzystania z naszych usług.

 

5. Żadnych danych nie udostępniamy osobom trzecim. Nie przechowujemy również danych poufnych jak numery Twoich kart kredytowych czy danych dostępu do Twojego konta bankowego.

 

6. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1), masz prawo poprawiania, uzupełniania, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia swoich danych osobowych. W tym celu prześlij e – mail pod adres: rewalskie@bungalowy.pl

 
© 2007 - 2011 Pomerania Rewal  |  All rights reserved
Projekt & cms: www.zstudio.pl